Bu Kurs Hakkında

Android Temel ve Fragment Eğitim Seti

<p> Android ile ilgili pek çok kavramı örnekleriyle öğrenebileceğiniz bir set. </p> <p> Pek çok android öğesi, veritabanı işlemleri, Google maps ve profosyonel uygulamalar yapmak için gerekli olacak fragmentler konusunda bilgi sahibi olacaksınız. </p> <p> Videoların açıklama satırında bulunan linklere tıklayarak kullanılan kodları ve ekstra açıklamaları bulabilirsiniz. </p>

Kurs Düzeyi: Başlangıç Seviyesi

Kurs Süresi: 0

Kurs Hakkında

Android ile ilgili pek çok kavramı örnekleriyle öğrenebileceğiniz bir set. Pek çok android öğesi, veritabanı işlemleri, Google maps ve profosyonel uygulamalar yapmak için gerekli olacak fragmentler konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Videoların açıklama satırında bulunan linklere tıklayarak kullanılan kodları ve ekstra açıklamaları bulabilirsiniz.

Eğitmen Hakkında

Ben Emre Altunbilek. 1988 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldum ve sonrasında çalışma hayatına atıldım.

Bir kamu kuruluşunda bilgi işlem merkezinde çalışmaktayım. İş yerinde Database Administration ,Yedekleme Sistemlerinden sorumluyum.

Php, mysql, html5, css, jquery ve laravel frameworku konusunda bilgi sahibiyim.

Android konusunda çalışmalarım devam etmektedir. Burda ve bazı sosyal medya sitelerinde eğitim setlerim mevcut ve daha fazlasını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Özellikle java ve android ile ilgili yeni eğitim setlerini kısa süre içinde paylaşacağım.

thumb

Soru cevaplar

Kurs Mesajları