Bu Kurs Hakkında

Temel Java Eğitim Seti

<p>Yeni bir eğitim setiyle karşınızdayım.<br></p><p>Programlamaya yeni başlayan veya kendini Java konusunda geliştirmek isteyen arkadaşlar için temel seviyede Java bilgisini vermeye çalıştığım bu eğitim seti umarım faydalı olur.</p><p>Bu sette anlatılanlar ileride çekilecek İleri Java ve Android eğitim setleri için de temel oluşturacağı için takip etmenizi öneriririm.</p><p>Java nedir sorusuyla başlayıp sınıf ve nesneler ile ilgili ayrıntılı bilgiler vermeye çalıştım. Her bir kodun ne işe yaradığının mantığını anlatmaya ve örnekler vermeye çalıştım.</p><p>Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin, teşekkürler</p>

Kurs Düzeyi: Başlangıç Seviyesi

Kurs Süresi: 0

Kurs Hakkında

Programlamaya yeni başlayan veya kendini Java konusunda geliştirmek isteyen arkadaşlar için temel seviyede Java bilgisini vermeye çalıştığım bu eğitim seti umarım faydalı olur. Bu sette anlatılanlar ileride çekilecek İleri Java ve Android eğitim setleri için de temel oluşturacağı için takip etmenizi öneriririm.

Eğitmen Hakkında

Ben Emre Altunbilek. 1988 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldum ve sonrasında çalışma hayatına atıldım.

Bir kamu kuruluşunda bilgi işlem merkezinde çalışmaktayım. İş yerinde Database Administration ,Yedekleme Sistemlerinden sorumluyum.

Php, mysql, html5, css, jquery ve laravel frameworku konusunda bilgi sahibiyim.

Android konusunda çalışmalarım devam etmektedir. Burda ve bazı sosyal medya sitelerinde eğitim setlerim mevcut ve daha fazlasını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Özellikle java ve android ile ilgili yeni eğitim setlerini kısa süre içinde paylaşacağım.

thumb

Soru cevaplar

Kurs Mesajları